1. Anasayfa
 2. Promosyonlar

%15 Haftalık Spor Kayıp Bonusu

%15 Haftalık Spor Kayıp Bonusu
 1. Bu bonusumuzdan yararlanabilmek için haftalık hesaplamada minimum 100 TL yatırım kaybınızın olması gerekmektedir. Haftalık kaybınızın %15’i kadar bonus alabilirsiniz. Ön ödemeli yatırım yöntemleri (Neteller, TLNakit, Astropay, Paykasa,Ecopayz) ile yapılan yatırımlar için bu promosyondan yararlanamamaktasınız.
 2. Hafta boyunca toplam yatırım-çekim farkınıza göre bonusunuz %15 oranından eklenmektedir. Aldığınız Kayıp Bonusu’nun maksimum 15 katı kadar kazanç elde edebilirsiniz, aldığınız Kayıp Bonusu kesilerek ödeme yapılır.
 3. Haftalık Kayıp Bonusu’nuzu hafta bitiminde Pazar günü saat 00.00’dan sonra talep edebilirsiniz. Pazartesi saat 23.59’a kadar bonus talep süresi mevcuttur. Bu süre dışında talep edilen bonuslar geçersiz sayılmaktadır. Kayıp Bonusu yatırmış olduğunuz ve kaybettiğiniz anaparaya istinaden verilecektir. Sadece spor bahislerindeki kayıplarınız geçerlidir.
 4. Yatırımlarına Hoş geldin Bonusu veya Yatırım bonusu alanlar aynı yatırım için bu bonustan tekrardan faydalanamamaktadır.
 5. Kayıp Bonusu talep edebilmeniz için herhangi bir alanda bakiye bulunmaması ve açık kuponunuzun olmaması gerekmektedir. Yatırım yapmadan pazartesi gününe ait çekiminizde haftalık kayıp bonusunuzun kar-zarar kısmında hesaplanacaktır.
 6. Kayıp bonusunun herhangi bir çevrim şartı yoktur, dilerseniz çekim yapabilir veya başka alana aktarabilirsiniz.
 7. Bu promosyondan sadece Türkiye IP adresi üzerinden bağlanan üyeler faydalanabilir.
 8. Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.

Bu maddelere ek olarak tüm promosyonlarımızda BetVigo Bonus Genel Şartları geçerlidir.

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir