1. Anasayfa
 2. Haberler

Omega Sistemleri İçin Günlük Fantezi Spor Anlaşması

Omega Sistemleri İçin Günlük Fantezi Spor Anlaşması

Kanadalı işletmeler arası günlük fantezi spor yazılım sağlayıcısı Global Daily Fantasy Sports Incorporated, Omega Systems’ın iGaming platformunu yenilikleri içeren üç yıllık bir sözleşmenin inkarını açıkladı.

Omega Çekirdek eki:

Vancouver merkezli şirket, Avrupa Oyun Medyası ve Etkinliklerinin yayınladığı resmi bir Cuma basın bültenini, Omega Sistemleri’nin Omega Core platformu üzerinden lisanslı bir spor ürününe sunabileceği düzenlemenin ayrıntılarını ayrıntılarıyla anlattı.

Global Daily Fantasy Sports Incorporated, Omega Çekirdek ilerlemesinin zaten firmalara kendi iGaming işlemlerini 140’ın üzerinde üçüncü taraf geliştiricinin içeriği ile tamamlanma yeteneğini sunduğunu açıkladı. Günlük fantazi spor bileşeninin eklenmesinin, bu profesyonellerin gerçek profesyonel spor yıldızlarından oluşan bir fantazi kadro kurarak ve ‘puan kazanma’ temelli olarak ‘başkalarıyla rekabet etmek’ isteyen müşterileri ‘alma ve meşgul etme’ yeteneği verildiğini görüyoruz. Gerçek dünyadaki yarışmalarda bu sporcuların gerçek istatistiki performansı hakkında ‘.

Yenilikçi, ortaklığa göre “memnun”:

Global Daily Fantasy Sports Incorporated’ın İcra Kurulu Başkanı Darcy Krogh, firmanın ağı ve ürününün yazılımını lisanslayanlara “genişletme” yetkisi vereceğinden, “Malta merkezli Omega Systems” ile ortak olmaktan memnun olduğunu belirtti.

Krogh’ın ifadesi okundu…

“Günlük fantezi sporlarına ilgi gösteren önemli pazarlarda, müşterilerini bir dizi nokta-com ağımıza eklemeyi bekliyoruz. Omega Systems ve müşterileriyle günlük fantezi spor dünyasını tanıtmak için çalışmaktan heyecan duyuyoruz ”dedi.

İstemciler için “katma değer oluştur” eklenmesi:

Omega Systems Yönetim Kurulu Başkanı Jim Godsell, kendi şirketi için Global Daily Fantasy Sports Incorporated ile anlaşmayı imzaladığını, çünkü aynı anda ürün portföyünü eş zamanlı olarak zenginleştirirken “müşterilerimize katma değer yaratacak inovasyonlar” aradığını belirtti. Omega Çekirdek ilerlemesine entegre edildi.

Godsell’in ifadesi okundu…

“Bu ürün, iGaming ürünlerinin artan talebi için tasarlanan, becerilerin sosyal ile buluştuğu bir oyun. Global Daily Fantasy Sports [Incorporated] çözümünü entegre etmek, stratejik bir bakış açısından bizim için çok önemlidir ve müvekkillerimizin spordaki yeni ve yenilikçi bir şeye erişmelerine kesinlikle yardımcı olacaktır. ”

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir