1. Anasayfa
 2. Perabet

Perabet yeni Black Hawk Deluxe HTML5 slot oyununu duyurdu

Perabet yeni Black Hawk Deluxe HTML5 slot oyununu duyurdu

Ödüllü slot geliştiricisi Perabet’ın popüler Black Hawk slot oyununun hayranları, şirketin şu anda başlığa bir devam filmi başlattığını duymaktan heyecan duyacaklar. Black Hawk Deluxe, Perabet tarafından yaratılan en son HTML slot oyunudur ve 4 × 3 formatında ürkütücü bir kale ile perili bir deneyim sunar. Çarkları döndürürken tüyler ürpertici bir film müziğinin keyfini çıkarın, hayaletler kalenin zindanında terkedildikçe çınlayan zincirlerle ilgili ipuçları.

Altın için Terrorizing Quest:

Çarkları döndürdüğünüzde, Kara Şahin gibi dikkatlice yükselir ve parlak ışıklı saldırılarla dolu bir şekilde aşağıya fırlatır. Oyuncular, tüyler ürpertici temanın, makaralar eğrildiğinden mükemmel bir zemin oluşturduğunu umarız. 54 payline ile, oyuncuların kazanma şansı var!

Çevrimiçi slot oyununda bulunan semboller arasında altın sandıkları, zırhlı iskeletler, kale, kristal toplar, Kara Şahin ve kalenin kapısı sayılabilir. Düşük ödeme sembolleri de J, Q, K ve A ile birlikte gelir. Kazanan kombinasyonlar oluşturmak için oyunun Wild Symbol diğer sembollerin yerini alacak.

Perabet’a göre…

Perabet’daki Satış Müdürü Andrzej Hyla, yeni oyuna şu yorumu ekledi: “Los Muertos ™ slotumuz için birinci seviye katmanlardan mükemmel geri dönüşler aldık ve Black Hawk Deluxe’ün son derece iyi olacağına inanmak için her türlü nedenimiz var. – aldım. Black Hawk Deluxe, kataloğumuzdaki 110’dan fazla başka slot ünitesine katılıyor ve bunlar artık dünyanın önde gelen operatörlerinden bazılarıyla entegre. Yeni oyunlarımızı SiGMA’da sergilemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. ”

Diğer Yeni Perabet Başlıklarına Katılmak:

Yeni Black Hawk Deluxe oyun şimdi Perabet tarafından oluşturulan diğer yeni başlıklara katılıyor. Geçen ay, marka yeni Los Muertos oyununun yaratıldığını duyurdu. Meksika’nın Ölüler Günü’nün popüler gününe dayanan yeni oyun, Meksika geleneğini kolayca yakalayan güzel görseller içeriyor.

Geliştirici tarafından oluşturulan ek yeni oyunlar Mayan Ritual, Sizzling 777 Deluxe, Hot Party Deluxe, Fruit Mania Deluxe ve daha birçok içerir.

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir