1. Anasayfa
 2. Haberler

Yggdrasil Gaming, Baron Samedi adlı yeni bir voodoo temalı slot oyununu duyurdu

Yggdrasil Gaming, Baron Samedi adlı yeni bir voodoo temalı slot oyununu duyurdu

Benzersiz bir oynanış ve heyecan verici bir tema ile Baron Samedi, Yggdrasil’in oyuncuların keyifle kullanabileceği en son destansı sürümüdür. Bir voodoo teması ve 36 özellik koleksiyonları ile, her zaman ızgara üzerinde keşfetmek için yeni bir şey var.

Koyu Temalı Oyunların Üçlüsü:

Baron Samedi, karanlık temalı çevrimiçi slot oyunlarının üçlüsünün üçüncü sürümüdür. Başlık, Wolf Hunters ve Dark Vortex’e katılarak oyunculara güçlü bir ruh efendisi olan Baron Samedi’yi içeren mistik bir macera sunuyor. Oyun, diğer dünyadan sembollerin yanı sıra koleksiyon özelliklerine sahip 25 ödeme çizgisine sahip 3 × 5 ızgarada oynanır.

Bu oyunun en popüler özelliği 36 tahsil tarot kartları olacak. Her kart oyunun bir özelliğidir, ister istemez, gizemli semboller, süper yığılmış semboller, çarpan çarpanları veya garantili kazanç hatları olsun. Ekranda kartlar göründüğünde, özellikleri, ilgili toplama alanını doldurmanın yanı sıra müzikçalara sağlanacaktır.

Yggdrasil’e göre…

Yuvaların Başkanı Jonas Strandman şunları söyledi: “Karmaşık tasarlanmış slot, oyunlarımızın her birinde geliştirme ekiplerimizin detaylarına dair güzel bir kanıt.

Otuz altı koleksiyon ilk başta ezici gelebilir, ancak oyuncular yolculuğuna başladıkça, her spin ile güçlü özellik kombinasyonlarının aktif hale getirilebildiği, neredeyse garantili büyük kazançlar beklentisiyle, iyi dengelenmiş, aksiyon dolu bir oyun bulacaklar. Bir koleksiyonu bitirdikten sonra. Baron Samedi ile gurur duyuyoruz ve inanılmaz oyun deneyiminin sadık takipçilerinin ordusunu yükselteceğine inanıyoruz! ”

Tahsil Kartları

Koleksiyon kartları ile, bir oyuncu bir koleksiyonu doldurduğunda veya makaralarda iki scatter olduğunda, çarklarda bir seferde üç olarak görünecektir. İki scatter ile, üç kart rastgele dağıtıldığında oyunculara bir Voodoo respin verilir.

Oyuncular makaralarda üç scatter vurduğunda, bir jeton kazanılır ve üç özellikli kartlar dağıtıldığında yedi ila 15 ekstra dönüş sağlanır. Her spin ile yeni kartlar verilir. Koleksiyonlardan herhangi birini gerekli tüm özellik kartları ile doldurduktan sonra, üç dönüşle ödüllendirileceksiniz.

Yeni oyun, eğlenmeye hazır ve oyuncular kalite teması ve benzersiz kart koleksiyonu ilavesiyle heyecanı hissedecekler.

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir