1. Anasayfa
 2. Haberler

Blueprint Gaming, hit 80’in filmine dayanan The Goonies slotunu duyurdu

Blueprint Gaming, hit 80’in filmine dayanan The Goonies slotunu duyurdu

Selam millet! En çok oy alan oyun stüdyosu Blueprint Gaming, lisanslı slot oyunları portföyüne en son eklenenleri duyurdu ve bu kez, popüler 1980’lerin filmi The Goonies’e dayanan bir oyun yarattı. Warner Bros. Tüketici Ürünleri ile iş ortaklığı yapan yeni oyun, oyunun tüm yönlerini içeriyor ve oyuncuların Goonies çocuklarının One-Eyed Willie’nin kayıp hazinelerini aradıkça izlemelerini sağlıyor!

Goon Docks’a gel.

Goon Docks’da yer alan bu yeni online slot oyunu, oyuncuların, makaralar üzerinde unutulmaz çete olarak yeniden bir araya gelmesiyle harekete geçmelerini sağlıyor. Goonies, Mikey’in 17. yüzyılı efsanevi bir korsan olan One-Eyed Willy’nin kaybettiği hazineyi denemek ve bulmaya çalıştığı eski bir haritayı izliyor.

Oyuncular bu yolculuğa çıktıkça, hazine arayışı ısınır ve oyuncular iskelet gibi parlayan bir anahtar dahil olmak üzere kazanmanın birkaç yolunu bulacaklardır. Oyun sırasında, oyuncular Chunk’un Truffle Shuffle ve Super Sloth’un Ekstra Dönüşlerini içeren filme dayalı çeşitli özellikleri etkinleştirebiliyorlar.

Basın açıklamasına göre…

Blueprint Gaming’in Pazarlama ve İlişkiler Direktörü Jo Purvis şunları söyledi: “Hey millet! Goonies, 1980’lerin en ikonik filmlerinden biridir ve en son lisanslı slotumuzun oyuncuları, hayatları boyunca en sevdikleri karakterlere katılarak inanılmaz bir maceraya götüreceklerinden emin olabiliriz!

“En etkileyici lisanslı oyunlarımızdan biri, oyuncuların One-Eyed Willy’nin hayali hazinesini bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış herhangi bir değiştirici ya da bonus oyunundan büyük para özelliğine girme yeteneği ile.”

Fratellis’i dövün:

Goonies hakkında bir şey biliyorsanız, kötü adamların Fratellis olduğunu biliyorsunuz. İki kardeşin ve güçlü annenin ailesi, Sloth’u zincirlemiş ve ona kötü davranmıştır. Onlara hazineyi bulmaya çalışan The Goonies’i ele geçirdiler. Bu online slot oyununda oyuncular, Fratellis’i yenip önce hazine ulaşırsa One-Eyed Willy Treasure bonusunu aktive edebilirler!

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir