1. Anasayfa
 2. Haberler

Greentube Mr Green’de yaşıyor

Greentube Mr Green’de yaşıyor

Novomatic Interactive bölümü olan Greentube, kumarhane içeriklerinin ilkini İsveç iGaming operatörü Mr Green ile başlattı.

Resmi basın açıklamasına göre…

Greentube NRGS platformu ile en iyi performansa sahip slot oyunlarından oluşan kusursuz entegrasyon, www.mrgreen.com adresindeki oyuncular için artık mevcut.

Greens’in Nordic’teki (Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Norveç ve İsveç) oyuncuları artık, Sizzling Hot deluxe, Lucky Lady´s Charm deluxe ve Book of Ra deluxe gibi klasik Novomatic yuvalarına erişebilir. Ek olarak, şirketin Kraliçe, Kaptan Macerası ve diğerleri gibi en popüler isimleri, İskandinavya’daki ilk lansmana dahil edildi.

Yeni içerik anlaşması hakkında yorum yapan, Baş Finansman Görevlisi ve Greentube için Baş Oyun Görevlisi, Michael Bauer,…

“Bu ortaklığın bir gerçeklik haline gelmesinden heyecan duyuyoruz. Mr Green’in müşterilerinin muhteşem oyun portföyümüzü seveceğinden kendimize çok eminiz. ”

Kendi adına Sayın Green Ltd Genel Müdürü, Antoine Bonello açıkladı…

“Greentube Novomatic başlıklarını portföyümüzün bir parçası olarak sunmak, mevcut teklifimizi tamamlıyor ve Bay Green’i önde gelen bir çevrimiçi operatör olarak daha da sağlamlaştırıyor. Klasik Novomatic başlıklarının edinme potansiyelinin büyüme stratejimizi daha da geliştireceğinden eminiz. Yerleşik sağlayıcılarla çalışmak, Yeşil Oyun ortamında üstün bir deneyim sunmaya yönelik somut bir hamle. ”

Greentube geçtiğimiz günlerde, İngiltere’deki oyunculara LeoVegas AB tarafından işletilen oyuncular aracılığıyla oyunlarını görecek bir anlaşma kaleme aldığını açıkladı.

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir