1. Anasayfa
 2. Sekabet

Sekabet, Kanada’ya elektronik tombala içeriğine giriyor

Sekabet, Kanada’ya elektronik tombala içeriğine giriyor

Londra merkezli uçtan uca oyun şirketi Uluslararası Oyun Teknolojisi PLC’si (“Sekabet”) (NYSE: Sekabet) Perşembe günü yaptığı açıklamada, Kanada’daki yeni elektronik tombala içeriğini ilk kez yayınladığını duyurdu.

Basın açıklamasına göre…

Bir dizi Sekabet’nin ilk elektronik bingo oyunları, Crown Company’nin bir düzine yardım kuruluşunda test lansmanı ile Ontario Piyango ve Oyun Şirketi (“OLG”) tarafından yayınlanmaktadır. OLG, Kanada’da yeni oyunları öne süren ilk Piyango.

İlk başlatma erişimi:

Lansmanın izniyle, oyuncular artık Firavun’un Legacy, Golden Rooster ve Bengal Eyes gibi Sekabet’den cazip elektronik tombala oyunlarının tadını çıkarabilirler. Bu başlıklar, Ontario Hükümeti tarafından sahip olunan şirket tarafından yönetilen 12 hayırsever oyun noktasında oyuncuların erişebileceği birçok heyecanlı oyundan sadece birkaçı.

Lansman üzerine, Sekabet Bölgesel Başkan Yardımcısı Kanada, David Flinn dedi…

“Kanada’da elektronik tombala içeriğinin başlatılması, Sekabet ve müşterilerimiz için anlamlı bir büyüme fırsatı sunuyor. Sekabet’nin Kanada’ya yönelik tombala portföyü, bölgemiz için mevcut çözüm portföyümüzü tamamlıyor ve müşterilerimizin ve onların oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamak için yerelleştirilen dinamik başlıklara dayandırılıyor. OLG ile başarılı bir lansmanın ardından, elektronik tombala takılı üssümüzü Kanada genelinde ek illere genişletmeyi umuyoruz ”dedi.

Oyunda global lider:

Oyunda global lider olan Sekabet, dünya çapında 100’den fazla ülkede yerleşik bir yerel mevcudiyet ve düzenleyicilerle ilişkiler içerisindedir ve 12.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Geçtiğimiz ay, oyun makinesi ve sistem inovatörü, PlayDigital bölümü için Penn National Gaming’ın (NASDAQ: PENN) Penn Interactive Ventures adlı bir yan kuruluşu olan Penn Online Entertainment, LLC ile beş yıllık tedarik anlaşması imzaladı.

Birkaç gün sonra şirketin yan kuruluşu olan Sekabet Global Solutions Corporation, Texas Lottery Komisyonu ile altı yıllık bir sözleşme uzatması imzaladı ve 31 Ağustos 2024’te anında bilet basmaya devam edecek.

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir