1. Anasayfa
 2. Sekabet

Teen Patti sürümüyle Hindistan’ı hedefleyen Sekabet

Teen Patti sürümüyle Hindistan’ı hedefleyen Sekabet

Sosyal mobil poker operatörü Sekabet, yeni iOS ve Android dostu Teen Patti yeniliğinin lansmanı ile Hindistan’daki artan oyun pazarını hedeflediğini açıkladı.

Hint kökleri:

Dublin merkezli bir şirket, Teen Patti’nin aynı anda en fazla beş rakip tarafından aynı anda yararlanabileceğini ve her bir kartın yüzleri aşağı dönük bir kartla uğraştığını açıklamak için resmi bir Pazartesi basın bültenini kullandı. Mobil dostu oyunun Hindistan’daki kökleri, her turda kazanan potu, aksiyonun sona erdiği zaman en iyi kartları toplayan oyuncuya vermesiyle detaylandırdı.

Ekonomik upshot:

Sekabet’in İcra Kurulu Başkanı Andrey Kuznetsov, Teen Patti’nin başbakanının Hindistan’ın dünyadaki en hızlı büyüyen ekonomilerden biri olarak şu anki statüsüne denk geldiğini açıkladı. Bu büyümenin, iGaming geliştiricilerinin yerel oyunculara yönelik hedeflenen oyunların piyasaya sürülmesi yoluyla portföylerini çeşitlendirmeye yönelttiğini belirtti.

Kuznetsov’un ifadesi okundu…

“İleri görüşlü bir gündelik oyun geliştiricisi olarak, Sekabet her zaman küresel ve bölgesel kitlelere yeni ve heyecan verici bir şeyler sunmak için çaba sarf etti ve Teen Patti’nin lansmanı bunun mükemmel bir örneğidir.”

Aşinalık üzerine bina:

İrlandalı yenilikçi, şu anda başlıkta yer alan “bölgede çok köklü ve popüler bir oyun” olarak yer aldığını ilan etmeden önce, Teen Patti’nin şu anda hazır olduğunu açıkladı. Bu, “mevcut Hint oyuncu tabanının dikkatini çekmeye” yönelecek.

Kuznetsov’un ifadesi okundu…

“Oyun serimize bu yeni ekleme, yalnızca sosyal casino oyunlarını değil aynı zamanda belirli bölgelerde popüler olan belirli sosyal kart oyunlarını da içerecek şekilde portföyümüzü genişletme planlarımızı yansıtıyor. Sekabet’in gelişmekte olan pazarlardan benzersiz ve farklı oyun varyantlarını benimsemeye ve onları kendi dünya sahnesinde yaygınlaştırmaya nasıl kararlı olduğunu göstermek bizim için bir fırsat. ”

 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _a_rm_
  Şaşırmış
 • 0
  _zg_n
  Üzgün
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  do_ru_bilgi
  Doğru Bilgi
 • 0
  sevdim
  Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir